Yükseliş Kız-Erkek Ögrenci Yurdu İzmir/Bornova


Sadece özel üye firmalar resim ekleyebilir
Hakkında
İletişim
Fiyat Sor
Konum
Yorumlar

Yurt olanaklarını bir adım ileri taşıyan Yükseliş Öğrenci Residence; girişleri ayrı olmak üzere hem kız hem erkek üniversite öğrencilerine hizmet vermektedir. 10 katlı olan binamızın 4 katı kız, 4 katı erkek öğrencilere ayrılmıştır. Diğer 2 kat ise öğrencilerimizin sosyal aktivitelerde bulunabilecekleri, özel ihtiyaçlarını giderebilecekleri şekilde dizayn edilmiştir.

Yükseliş Öğrenci Residence 300 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Konaklamada öğrencilerimizin olduğu kadar velilerimizin de rahatlığı düşünülmüştür.

Deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen residencemiz, sıcağa ve soğuğa karşı izolasyonludur. 

Binamızda 7/24 güvenlik hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca güvenlik kameralarıyla da residencemiz ve çevresi izlenmektedir.

Öğrenciler binaya  giriş ve çıkışlarını Yüz Tanıma Sistemi ile turnikelerden geçerek yapmaktadırlar. Odalara girişler ise Kart Okutma Sistemi ile yapılmaktadır. Dört cephesi açık olan Yükseliş Öğrenci Residence’nin tüm odaları aydınlık ve ferahtır. 36 m2 olan odalarımızın tamamında balkon mevcuttur.

Sizlere ve en değerlileriniz olan çocuklarınıza yaşadığınız ve yaşatmak istediğiniz A kalite hizmeti sunan Yükseliş Öğrenci Residence’de otopark alanı, market, revir, kırtasiye, etüt salonu ve projeksiyonlu sunum odası yer almaktadır.

5 yıldızlı otel konseptinde olan binamızda 400 kişilik yemekhane, 400 kişilik konferans salonu ve geniş spor salonu bulunmaktadır. Binamızın zemin katında yer alan cafe ve restaurant bölümünde, isteyen öğrenciler yemeklerini (belirli zamanlarda yapılan) canlı müzik eşliğinde yeme imkanına da sahiptirler.

Sunduğumuz hizmetler ile Yükseliş Öğrenci Residence ailesi olarak, öğrencilerimize üniversite eğitimleri süresince alışılmış yurtlara nazaran A kalite hizmet sunarak gerek öğrencilerimizin gerekse velilerimizin hayatlarını bir nebze de olsa kolaylaştırmayı amaçladık.izmir bornova özel ögrenci yurtları

Ortak Alanlar

LobiEtüt Salonu

Televizyon İzleme Alanı

Kantin

Yemekhane

Cafe & Restaurant

OtoparkMarket

Çamaşırhane

Kırtasiye

Ütü Odası

İmkanlarımız

Sabah Kahvaltısı ( İsteğe Bağlı )

Merkezi kalorifer sistemi

24 saat sıcak su

Kablolu ve kablosuz internet

Yüz Tanıma Sistemi

Kart okutma Sistemi

Yüksek teknoloji ile donatılmış güvenlik sistemleri

7/24 güvenlik personeli

Akşam Yemeği ( İsteğe Bağlı )

Misafirhane

Revir

Binamızda her daim güvenlik personelleri olup binamızın içi ve çevresi 7/24 güvenlik kameralarıyla kayıt altındadır. Binaya giriş ve çıkışlar turnikelerden Yüz Tanıma Sistemi ile geçilerek yapılmaktadır. Odalara girişler her öğrenciye verilecek olan oda kartlarının, oda kapılarında bulunan sisteme okutulması ile yapılmaktadır. Residencemizde konaklayacak olan velilerimizin giriş çıkışları ise kart okutma sistemi ile olmaktadır. Merkez bağlantılı alarm sistemleri kurulmuştur.izmir bornova özel ögrenci yurtları 

izmir bornova özel ögrenci yurtları

izmir bornova özel ögrenci yurtları

izmir bornova özel ögrenci yurtları

izmir bornova özel ögrenci yurtları

izmir bornova özel ögrenci yurtları

ADRES
ÜNİVERSİTE CADDESİ NO:68 KAZIM DİRİK MAHALLESİ ANKARA ASFALTI ÜZERİ BORNOVA / İZMİR Bornova - Özkanlar İZMİR
TELEFON
0 232 374 78 78
Sadece özel üye firmalar bu hizmetten faydalanabilir
Sadece özel üye firmalar konum bilgisi ekleyebilir

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZINFİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ