Sim Kız Öğrenci Yurdu İzmir/Buca


Sadece özel üye firmalar resim ekleyebilir
Hakkında
İletişim
Fiyat Sor
Konum
Yorumlar

Yurda Genel Bakış

        İzmir Buca Sim Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurt Binamız  yeni ve deprem mevzuatına uygun inşa edilmiş olup  her türlü güvenlik sistemlerine sahiptir. Binamızda 68 oda mevcut olup her odamız güvenli ve konforludur.Toplam kapasitemiz 172 kişidir.

        İzmir Buca Sim Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdumuz konum itibariyle İzmir Buca’da  olup , üniversiteye  ve çarşı merkezine aynı mesafede ve yaya olarak 5 dakikada ulaşım imkanı sunmaktadır. Öğrencilerin araç kullanımına ihtiyaçı yoktur.

        İzmir Buca Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci yurdu binamızda kullanılan tüm tefriş ürünleri son teknoloji ürünleri olup sağlığa uygun koşullar içermektedir.   ( perde, mobilya, masa, sandalye, lavabo, elektrik aydınlatma, alüminyum doğrama, vs.)

        Bizler  İzmir Buca Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci yurdumuzda kalacak öğrencilerimize en güvenli , sağlıklı ,huzurlu  ve aile şefkatiyle hizmet vereceğimize, onların başarısı için her türlü imkanı sunacağımızı taahhüt ediyoruz.

Yurt Odaları

        Odalarımızda  her bir öğrenci için gardırop, şifoniyer, komidin, çalışma masası  bulunmaktadır. Odaların tabanları birinci sınıf  lam inat parke ile döşenmiş ve 24 saat sıcak su ve internet bağlantısı olanağı sağlanmıştır.

Güvenlik

        Öğrencilerimizin güvenliği  için gereken tüm önlemler Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci yurdu  yönetimi tarafından alınmış olup, yurt güvenliği bina dışında 6 adet, bina içerisindeki 10 adet kameralar ile   ve özel güvenlik şirketine ait bayan güvenlik elemanları ile  sağlanmaktadır. 

Öğrencilerin binaya  giriş ve çıkışları parmak izi okuma sistemiyle olacaktır.

Hizmetlerimiz

** Servis
Yurdumuzun üniversite kampüsüne yakınlığı bulunmasına rağmen gün içerisinde yurt binamız ve üniversite kampüsü arasında karşılıklı seferler ile ücretsiz servis imkanı sağlanmaktadır.
 
** 2 ve 3 Kişilik Odalar
İzmir Sim Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdunda  2 –  3 kişilik odalarda bazalı yataklar, giysi dolapları, komidinler ve çalışma masaları ile konaklayacaktır.
Her odaya özel bayno ve wc bulunmaktadır.
Odalara 24 saat sıcak su imkanı sağlanmaktadır.
** İnternet
Yurt genelinde katlarda ve koridorlarda bulunan wifi ağı sayesinde 24 saat aralıksız ve sınırsız internet hizmeti
** Yemekhane
Yemekhane bölümü  sağlık koşullarına uygun hijyenik koşullar içeren nezih bir ortam sunmaktadır. Yemeklerimiz  gıda mühendislerin denetiminde
*Sabah Kahvaltı: Sabah yurt binamız dahilinde ücretsiz kahvaltı hizmeti
 
*Akşam Yemeği: Akşam yurt binamız dahilinde ücretsiz akşam yemeği hizmeti olarak sunulacaktır.
 
** Etüt Salonu & Kütüphane
       İzmir Sim Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Etüt salonunda 2 –  4 kişilik çalışma masaları  mevcuttur. Yine aynı salonda Kütüphane, internet ten faydalanabilmesi için internet kafe oluşturulmuştur. 24 saat sınırsız internet bağlantısı mevcuttur. İsteyen öğrenci bu bilgisayarlardan yararlanabilecektir.
** Kafeterya ve Dinlenme S.
        Yurt Binamızda öğrencilerin vakit geçirip dinlenebileceği  kafeterya ve her katta bulunan TV salonunda rahat bir ortam sunulmaktadır.
** Spor Ve Fitness Salonu
        İzmir Buca Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdumuzda öğrencilerin boş vakitlerini değerlendirebilecekleri Fitnes salonu hizmet verecektir. Bu hizmet için de herhangi bir ücret alınmayacaktır.
** Çamaşırhane
        İzmir Buca Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdumuzda Öğrencilere  çamaşır yıkama, kurutma ve ütüleme hizmeti ücretsiz sunulmaktadır.
** Güvenlik
*Güvenlik Personeli: Yurdumuzda 24 saat bayan güvenlik elemanı ile güvenlik hizmeti sağlanmaktadır.
*Kamera Sistemi: Yurt dahilinde bahçe, çevre, kat koridorlarında olmak üzere 16 kamera ile kapalı devre kamera ile güvenlik sağlanmaktadır.
 *Giriş Çıkış Kontrolü: Yurt dahilinde giriş çıkışlar parmak okuyucu sistem ile öğrencilerimizin giriş ve çıkışları kayıt altına alınarak takip edilerek güvenli ve doğru bir takip sağlanmaktadır.
 
** Personel
Yurt dahilinde çalışan tüm personelimiz bayan olarak hizmet sunmaktayız.

buca kız öğrenci yurtları

buca kız öğrenci yurtları

buca kız öğrenci yurtları

buca kız öğrenci yurtları

buca kız öğrenci yurtları

buca kız öğrenci yurtları

buca kız öğrenci yurtları

buca kız öğrenci yurtları

 

ADRES
Yıldız mah. 206/40 sk No:24 Buca / İzmir
TELEFON
0534 203 83 82
Sadece özel üye firmalar bu hizmetten faydalanabilir
Sadece özel üye firmalar konum bilgisi ekleyebilir

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZINFİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ