Sevgi Kız Öğrenci Yurdu İzmir/Buca


Sadece özel üye firmalar resim ekleyebilir
Hakkında
İletişim
Fiyat Sor
Konum
Yorumlar

M.E.B. Özel Sevgi Kız yurdu 1992 yılından beri Öğrencilerimize kendi yuvaları kadar sıcak, sevgi dolu, temiz, güvenli ve Atatürk İlkeleri doğrultusunda çağdaş bir ortam sunmak amacı için çalışan çizgisi belli olan bir şahıs yurdudur.

   Buca ilçesinde eğitim fakültesine 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde, diğer fakülte kampus alanlarına, otobüs-minibüs duraklarına, alışveriş merkezlerine yakın bulunan konumumuz öğrencilerimizin yaşamlarını kolaylaştırmaktadır.

    Diğer hiçbir yurtta olmayan ‘Anne konaklama imkanımızla, yurdumuzda kalan öğrencilerin anne ve kız kardeşleri hiçbir ücret ödemeden istedikleri süre zarfında yurdumuzda konuk edilmektedir.

   Yönetim kadrosu tamamen konusunda deneyimli profesyonellerden oluşan yurt binamızda kalan öğrencilerimizin güvenliği hassasiyetle üzerinde durduğumuz konudur.

   Yurdumuz 24 saat  kapalı devre kamera sistemiyle kontrol edilmektedir bunu yanı sıra yurdumuzda 24 saat en az 2 görevli ve gece  görevlisi bulunmaktadır.

   Tümü aydınlık olan ve öğrencilerimizin ihtiyaclarını karşılayacak şekilde dizayn edilmiş odalarımız, ihtiyacları olan her an  kullanabilecekleri mutfağımız, çamaşırhanemiz, wireless bağlantımız, internet salonumuz, içinde kapsamlı bir kütüphanenin bulunduğu çalışma odamız, tv seyredip bir arada eğlenebilecekleri dinlenme salonumuzla; M.E.B. Özel Sevgi Kız Yurdu, İzmir de  evlatlarınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir kurumdur.

ODALARIMIZ VE GENEL ÖZELLİKLERİ

      Odalarımız 2,3, 4 kişilik olarak dizayn edilmiştir. Kullanımı bir öğrencinin ihtiyacını  karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Kendilerine ait kilitli dolaplar, ortopedik yataklar, Laminant yer döşemeleri, Bütün odalarımız aydınlık ve ferahtır.

Acık büfe kahvaltı : Öğrencilerimize açık büfe kahvaltı sunulmaktadır.

Akşam Yemeği : Beslenme uzmanları tarafından hazırlanan sağlık ve tarım bakanlıkları tarafından denetim ve çalışma izni bulunan güvenilir şirketler tarafından hazırlanan güvenilir ve sağlıklı akşam yemeği hizmeti hijyenik ortamda öğrencilerimize sunulmaktadır. 

Doğalgaz ısıtma sistemi ve 24 saat sıcak su: Yurdumuz doğalgaz ısıtma sistemiyle ısıtılmaktadır. Banyolarımız ve mutfaklarımızda 12 ay 24 saat kesintisiz sıcak suyumuz mevcuttur.

 İnternet: Yurdumuzda  wireless bağlantısı vardır.

 Calışma odası: Öğrencilerimizin istedikleri zaman kullanabilecekleri içinde donanımlı bir kütüphanenin bulunduğu rahat, aydınlık, sessiz ve klimalı  bir çalışma odamız  mevcuttur.

 Dinlenme salonu: Öğrencilerimizin istedikleri zaman tv seyredip bir arada rahat ve keyifli vakit gecirmeleri için dizayn edilmiş bir dinlenme odamız 24 saat hizmetlerindedir.

  Çamaşırhane ve Ütü: Öğrencilerin istedikleri zaman kullanabilecekleri çamaşır makineleri , ütü veütü masası imkanımız mevcuttur .

Veli konaklama imkanı: Öğrencilerimizin anne ve kızkardeşleri istedikleri zaman yurdumuzda konuk edilmektedir. Bu hizmet karşılığında hiçbir ücret talep edilmemektedir.

    Temizlik: Öğrencilerimizin kullandığı wc, banyo, mutfak ve ortak yaşam alanları kat hizmetlilerimiz tarafından periyodik olarak temizlenmektedir. Öğrencilerimiz veya velilerimiz bu temzilik periyotlarını, kapı arkalarında asılı olan temizlik denetleme tablosundan kontrol edebilirler.

Aktiviteler: öğrencilerimizin serbest zamanlarını değerlendirmek,  okul ve sınav yorgunluğunu, stresini azaltmak amacıyla çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetler düzenlenmektedir.

Ankesörlü telefon: PTT tarafından yurdumuza tahsis edilmiş ankesörlü telefonumuz mevcuttur.

HİZMETLERİMİZ

Acık büfe kahvaltı : Öğrencilerimize açık büfe kahvaltı sunulmaktadır.

Akşam Yemeği : Beslenme uzmanları tarafından hazırlanan sağlık ve tarım bakanlıkları tarafından denetim ve çalışma izni bulunan güvenilir şirketler tarafından hazırlanan güvenilir ve sağlıklı akşam yemeği hizmeti hijyenik ortamda öğrencilerimize sunulmaktadır.

Doğalgaz ısıtma sistemi ve 24 saat sıcak su: Yurdumuz doğalgaz ısıtma sistemiyle ısıtılmaktadır. Banyolarımız ve mutfaklarımızda 12 ay 24 saat kesintisiz sıcak suyumuz mevcuttur.

    İnternet: Yurdumuzda  wireless bağlantısı vardır.

 

    Calışma odası: Öğrencilerimizin istedikleri zaman kullanabilecekleri içinde donanımlı bir kütüphanenin bulunduğu rahat, aydınlık, sessiz ve klimalı  bir çalışma odamız  mevcuttur.

Dinlenme salonu: Öğrencilerimizin istedikleri zaman tv seyredip bir arada rahat ve keyifli vakit gecirmeleri için dizayn edilmiş bir dinlenme odamız 24 saat hizmetlerindedir.

   Çamaşırhane ve Ütü: Öğrencilerin istedikleri zaman kullanabilecekleri çamaşır makineleri , ütü veütü masası imkanımız mevcuttur .

Veli konaklama imkanı: Öğrencilerimizin anne ve kızkardeşleri istedikleri zaman yurdumuzda konuk edilmektedir. Bu hizmet karşılığında hiçbir ücret talep edilmemektedir.

    Temizlik: Öğrencilerimizin kullandığı wc, banyo, mutfak ve ortak yaşam alanları kat hizmetlilerimiz tarafından periyodik olarak temizlenmektedir. Öğrencilerimiz veya velilerimiz bu temzilik periyotlarını, kapı arkalarında asılı olan temizlik denetleme tablosundan kontrol edebilirler.

 

    Aktiviteler: öğrencilerimizin serbest zamanlarını değerlendirmek,  okul ve sınav yorgunluğunu, stresini azaltmak amacıyla çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetler düzenlenmektedir.

 

Ankesörlü telefon: PTT tarafından yurdumuza tahsis edilmiş ankesörlü telefonumuz mevcuttur.

 

bucada özel yurtlar

bucada özel yurtlar

bucada özel yurtlar

bucada özel yurtlar

bucada özel yurtlar

bucada özel yurtlar

bucada özel yurtlar

ADRES
308/3 Sok. No:2 Şirinyer-Buca / İzmir
TELEFON
0 232 448 26 40
FAKS
0 232 452 82 81
Sadece özel üye firmalar bu hizmetten faydalanabilir
Sadece özel üye firmalar konum bilgisi ekleyebilir

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ