Bornova Erkek Öğrenci Evleri İzmir/Bornova


Sadece özel üye firmalar resim ekleyebilir
Hakkında
İletişim
Fiyat Sor
Konum
Yorumlar

Gençlerimize, geleceklerine yön vermede en önemli dönem olan üniversite yaşamlarında, çağdaş anlayışımızla rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli bir ortam hazırlamayı kendimize görev edinerek, uzman kadromuz ve profesyonel hizmet anlayışımızla yurt anlayışına yepyeni bir anlam kazandırmış olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Öğrenci Apartlarımız standartların üzerindeki, kaliteli ve eksiksiz alt yapısı ile öğrencilerimize modern, güvenli ve seviyeli yaşam alanları sunmak üzere tasarlanmıştır.

Öğrenci Apartlarımız bir otel konforu ile temiz, misafirperver ve güleryüzlü hizmet felsefesi ile yüksek öğrenim öğrencilerine rahat ve huzurlu bir barınma ortamı sağlamaktadır.

Öğrenci Apartlarımız uygun bütçe ile çeşitli hizmetlere ulaşabilir ve ulaşım kolaylığı ile Bornova’nın merkezi bir yerinde olmanın avantajını yaşayabilirsiniz.

Yurtta barınma süreleri;

Prizma Öğrenci Apartları resmi tatiller dahil olmak üzere yılın 12 ayı kesintisiz hizmet vermektedir. Yaz okuluna devam eden yada staj görecek öğrencilerin yaz aylarında da yurtta kalmaları mümkündür.

Normal eğitim sezonunda yurtta kalacak öğrenciler için eğitim sezonunu kapsayan süre boyunca (1 Eylül – 30 Haziran arası) sözleşme yapılmaktadır.

Hizmetler

Odalar

4 kişilik

3 kişilik

2 kişilik

1 kişilik

ADRES
1751 Sk No:16 Mevlana Mahallesi Bornova, İzmir
TELEFON
0 (232) 343-0360
Sadece özel üye firmalar bu hizmetten faydalanabilir
Sadece özel üye firmalar konum bilgisi ekleyebilir

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZINFİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ