Özel Engin Deniz Erkek-Kız Yurdu İzmir/Bornova


Sadece özel üye firmalar resim ekleyebilir
Hakkında
İletişim
Fiyat Sor
Konum
Yorumlar

Engin Deniz Öğrenci Yurtları 2003-2004 yılından bu yana 10 yıldır ortalama 250 kişilik öğrenci kapasitesi, profesyonel, tecrübeli ve güler yüzlü yönetim kadrosu ile öğrencilerimize hizmet vermektedir.

Öğrencilerimizin rahatı ve konforu için gerekli olan tüm düzenlemeler özenle yerine getirilmekte; hizmet kalitemiz öğrenci ve velilerimizden gelen istekler ve talepler doğrultusunda geliştirilmektedir. Ayrıca yan hizmetlerde çalışan personelimiz düzenli ve titizlikle denetlenmektedir.

Engin Deniz Öğrenci Yurtları yönetim kadrosu, çalışanları ve öğrencileri ile büyük bir ailedir. Aile olmanın bilinci ve sorumluluğu ile hareket eden yönetim kadromuz, öğrencilerimizin hayata hazırlanırken karşılaştıkları her türlü sorunlarına karşı hasas ve özenlidir.

Bugün yurtçuluğu profesyonel işletme, kaliteli hizmet anlayışı ile yapmanın ve Atatürkçü – Çağdaş – Yenilikçi bir çizgide ilerlemenin mutluluğunu, huzurunu yaşamaktayız.

10 yıllık yurt işletmeciliği tecrübesiyle Engin Deniz Öğrenci Evleri; Modern,Çağdaş, Atatürkçü anlayış ilkesiyle Bornova’da hizmet vermektedir.

Engin Deniz Öğrenci Evleri, odalarında ki ferah çalışma ortamı ve ev rahatlığını aratmayan konforu ile birlikte misafirlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek yaşam alanları da sunuyor.

Yurtlarımız Bornova Merkezi’nde yerleşime sahip olup , Ege Üniversitesi Kampüs Alanı’na yürüyüş mesafesindedir.

* Evinizin sıcaklığı, konforu ve güveni,

* Sosyal aktiviteler ve paylaşım,

* Keyifli anlar,

Hepsi Engin Deniz Öğrenci Evleri’nde sizleri bekliyor.

Özel Engin Deniz Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

ADRES
Erzene Mah. 8 Sok. No:46 Bornova / İZMİR
TELEFON
0.232.339 82 61
FAKS
0.232.339 09 06
Sadece özel üye firmalar bu hizmetten faydalanabilir
Sadece özel üye firmalar konum bilgisi ekleyebilir

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ