Mustafa Tomak Erkek Öğrenci Yurdu İzmir/Bornova


Sadece özel üye firmalar resim ekleyebilir
Hakkında
İletişim
Fiyat Sor
Konum
Yorumlar

MİSYONUMUZ

Eğitimli ve deneyimli çalışanlarımız ile değerli öğrencilerimize beklentilerin ötesinde sınırsız ve kaliteli hizmet sağlamak ve yurtlarımız içerisinde sizlere bir ev ortamı sıcaklığını yaşatmak.

VİZYONUMUZ

İzmir’e gelen ve yurdumuzu tercih eden öğrencilerimizin konaklama ihtiyaçlarının sınırsız ve devamlılık arz ederek karşılanması, öğrenci yurdu işletmeciliği sektörü içerisinde siz öğrenci ve velilerimizin taktir ve referansları doğrultusunda hep tercih edilen öncü bir işletme olmak.

HİZMETLERİMİZ

Hijyenik, Temiz, Lezzetli Yemekler….

Açık Büfe Kahvaltı… Hafta İçi 2 Öğün, Hafta Sonu 3 Öğün Yemek İmkanı

İNTERNET

Yurtlarımızda konaklayan öğrencilerimiz TTNET tarafından sağlanan internet bağlantımız ile sunulan kablosuz internet hizmetinden tüm odalarda ve yurdun tüm ortak alanlarında kendi temin ettikleri, taşınabilir veya masaüstü bilgisayarlar ile ücretsiz olarak faydalanmaktadır. Öğrenci bilgisayarları, Yurt Yönetimi tarafından yapılacak ayarlamalar ile internet ağına şifreli olarak dahil edilmektedir. Kişisel bilgisayarı olmayan öğrencilerimiz için ise yurtlarımız bünyesinde faaliyet gösteren internet kafelerden faydalanabilirler.

ADRES
Mevlana Mah. 1745 Sok. No : 6 Bornova
TELEFON
0 232 343 09 76
FAKS
0 232 343 09 60
Sadece özel üye firmalar bu hizmetten faydalanabilir
Sadece özel üye firmalar konum bilgisi ekleyebilir

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ