Lapiler Deniz Kız Öğrenci Yurdu İzmir/Buca


Sadece özel üye firmalar resim ekleyebilir
Hakkında
İletişim
Fiyat Sor
Konum
Yorumlar

Bina Özellikleri

Bina ÖzellikleriDeprem yönetmeliğine uygun Betonarme yapı Sıcak ve soğuğa karşı izolasyon24 saat kameralı güvenlik sistemiŞifreli giriş sistemiMerkezi sistem ısıtma (doğalgaz)IsıcamPanel kapı                                 

Odalarımız

Projeli yurt olarak inşa edilmiş binamız 20 oda ve 40 yatak kapasitesine sahiptir. 2, 3 ve 4 kişilik odalarımızda öğrenciye özel çalışma masası, özel dolap, komidin ve 24 saat ücretsiz ve sınırsız internet bağlantısı olup, eşit standartlarda, ev sıcaklığını aratmayacak şekilde tasarlanmış ve öğrencilerimizin rahatı için özenle hazırlanmıştır.                         

Yemek Salonu ve Mutfak

Yurdumuzun 2. katında bulunan yemek salonumuz geniş, rahat ve hijyenik bir ortama sahiptir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servislerimiz son derece titizlikle ve hijyenik ortamlarda, alanında deneyimli personelimizce hazırlanıp, öğrencilerimize sunulmaktadır. Yemek listeleri; yetişkin bir bireyin bir öğünde alması gereken kalori miktarı göz önünde bulundurularak, öğrencilerimizin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Mutfağımızda kullanılan ürünler günlük alınıp, tüketilmektedir.Yurdumuza ait olan ikinci mutfağımız öğrencilerimizin 24 saat ortak kullanımına açıktır. Yemek salonu ve mutfaklarımızda öğrencilerimizin gıdalarını muhafaza edebileceği soğutucularımız mevcuttur.                 

Banyo ve WC

Banyolarda 24 saat sıcak su mevcuttur. Duş ve WC’ ler öğrencilerin ortak kullanımında olup birinci sınıf malzemeler ile yeniden düzenlenmiştir.

Banyo ve WC’ lerin temizliği hergün düzenli olarak kat görevlileri tarafından yapılmaktadır.

Kahvaltı – Yemek

Sabah kahvaltısı ve dört çeşit olarak hazırlanan akşam yemeklerimiz self servis olup,alanında uzman profesyonel aşçılar tarafından hazırlanıp, porselen yemek takımlarında sunulmaktadır. Yemek ve kahvaltı listelerimiz yetişkin bir kişinin bir öğünde alması gereken kalori miktarı göz önünde bulundurularak hazırlanıp, Kahvaltı servisinde sunulan ürünler ve akşam yemeginde kullanılan malzemelerimiz günlük alınıp,tüketilmektedir. Alanında deneyimli aşçılarımız tarafından yapılan yemeklerimizin aylık listesi öğrencilerimizin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Aşçı ve çalışan personelin sağlık raporları sürekli kontrol altında olup, personelin temizlikleri konusunda yönetimimiz son derece titiz davranmaktadır. Hijyenik temizliğine son derece özen gösterilen mutfak ve mutfak malzemeleri yurt yönetimi tarafından sürekli kontrol edilmekte olup, öğrencilerimizin gözlemine 24 saat açıktır. Ayrıca yurdun çalışma alanında bulunan ikinci mutfağımız tüm araç gereçleriyle öğrencilerimizin kullanımına sürekli olarak açıktır.Anlaşmalı olup sürekli kullandığımız markalar: PINAR, MARET, SEK, NUTELLA, KESKİNOĞLU, LİPTON,BALPARMAK, ORKİDE,TUKAŞ, PASTAVİLLA, KNORR v.b ‘ dir. Tüm malzemelerimiz öğrencilerimizin görselliği garantisindedir.                    

Etüd Salonu

Etüd salonumuz öğrencilerimizin kullanımına açıktır.

                 

Önce Güvenlik!!!

DENİZ KIZ YURDU olarak, öğrencilerini bize emanet eden velilerin gözlerinin arkada kalmaması için yoğun çaba harcıyoruz. 4 tarafı kapalı binamızın çevresini ve özellikle giriş,çıkış kapısını 7 gün 24 saat güvenlik kameralarıyla izliyor, kayıt altına alıyoruz. Binamızın bulunduğu mahalle, İzmir BUCA’nın seçkin kesiminin ikamet ettiği sakin, nezih, huzurlu ve güvenli bir mahalledir. Artık gözünüz arkada kalmayacak!         

Dikkat Edilmesi Gerekenler

* YURDUN M.E.B ONAYLI OLMASI,
* YURDUN TECRÜBESİ VE REFERANSI,
* YURDUN OKULUNUZA OLAN MERKEZİ KONUMU,
* BAĞLI OLDUĞU KURUMDAN VE ÇEVREDEN ALINACAK REFERANS,
* KAYITLARINIZIN İNTERNET ÜZERİNDEN DEĞİL, BİREBİR GÖRÜŞÜLEREK YAPILMASI.

izmir buca yurtlar

izmir buca yurtlar

izmir buca yurtlar

izmir buca yurtlar

izmir buca yurtlar

ADRES
81 Sokak No:36 Buca/İzmir [Buca İş Bankası Yanı]
TELEFON
0232 420 06 53
FAKS
0232 440 84 14
Sadece özel üye firmalar bu hizmetten faydalanabilir
Sadece özel üye firmalar konum bilgisi ekleyebilir

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ