Kaan Erkek Öğrenci Yurdu İzmir/Buca


Sadece özel üye firmalar resim ekleyebilir
Hakkında
İletişim
Fiyat Sor
Konum
Yorumlar

Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı olarak hizmet vermektedir (Kurum Kod No: 35 G 257) hiç bir şekilde Vakıf, Kurum, Kuruluş, Dernek, Cemiyet ve Cemaate bağlı değildir.

DEĞERLİ ANNE VE BABALAR, SEVGİLİ ÖĞRENCİLER

4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’a göre Yurtta kalan öğrenciler tüketici statüsündedir. Bu nedenle Tüketici Kanunu’nun tanıdığı tüm haklardan öğrenciler de yararlanabilir. Bu Kanun’un 6 ve 6/A maddelerine göre her yurt, öğrenci ile yaptığı sözleşmeyi iki nüsha olarak yapmak ve yurt yetkilisi tarafından imzalanan bir suretini öğrenciye vermek zorundadır.

Yurda ASLA TEK TARAFLI TAAHHÜT VERMEYİNİZ. SÖZLEŞMENİN İMZALI BİR NÜSHASINI MUTLAKA İSTEYİNİZ. Ne yazık ki bir kısım yurtlar bu kurallara uymamakta, hakkı ihlal edilen öğrenciler, ellerinde sözleşme olmadığı için güç durumlara düşmektedirler. Bazı yurtlar Sözleşme dışında sizlerden ek ücret talep etmektedirler. Sözleşmede alacağınız hizmetlerin açık bir şekilde yazılmasını isteyiniz. Yurdun, yazılı ve internet sitelerinde yazdıkları hizmetlerin takipçisi olunuz. Yurt size vaat ettiği hizmetleri yerine getirmezse sözleşmenizi tek taraflı iptal edebilirsiniz .

Ev ortamınızı aratmayacak ve hatta ötesine geçecek bir konforu sağlamak için modern dünyanın tüm nimetleri Buca Kaan Erkek Öğrenci Yurdu’nda.

Çağdaş, modern yönetim anlayışını ilke edinen Yurdumuz barındırdığı öğrencilere yüksek hizmet kalitesi sunuyor. Yönetim ve çalışanlar, öğrencilere ailelerini aratmayacak yakın ilgi şefkat, psikolojik destek sunduğu huzurlu bir ortamda derslerinde üstün başarı ve performans sağlanmasına yardımcı oluyor. Hedefimiz sizlerle birlikte daha iyilere ulaşmaktır.

 Kablosuz yüksek hızda internet

 Banyolarımızda 24 saat sınırsız sıcak su

 Çamaşır yıkama kurutma ve ütü imkanı

 Rahat ve sakin bir ortamda ders çalışmak için etüt odaları

 Kafeterya ve mutfak hizmeti

 Digitürk – LİG TV maç yayınları

 İzmir manzaralı Roof

 Yurdumuz,Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi,Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bililimler Fakültesi,Dokuz Eylül Üniversitesi Yabancı Diller Fakültesi,Dokuz Eylül Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okuluna yürüyerek 4 dakika uzaklıkta olup

 Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik,Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi Meslek Yüksek Okullarına 8-10 dakika yürüme mesafesindedir.

 İzmir’in her tarafına toplu taşıma araçları yurdumuzun yanından geçmektedir.

 24 saat güvenlik kamerasıyla yapılan güvenlik

Hizmetlerimiz

7/24 sıcak su

Yemek

Jeneratör

İnternet

Güvenlik Ekipmanları

Kahvaltı

Isıtma Sistemi

Etüt salonları

Buzdolabı

Lig TV

Nevresim takımı

 

 

ADRES
Adatepe Mahallesi N0. 28/4 Buca /İzmir
TELEFON
0 232 440 6428
Sadece özel üye firmalar bu hizmetten faydalanabilir
Sadece özel üye firmalar konum bilgisi ekleyebilir

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZINFİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ