Kılıçoğlu Erkek-Kız Öğrenci Yurdu İzmir/Bornova


Sadece özel üye firmalar resim ekleyebilir
Hakkında
İletişim
Fiyat Sor
Konum
Yorumlar

Kılıçoğlu Gurup olarak inşaat ve işletmecilik alanındaki 45 yıllık tecrübemizi İzmir özelinde mükemmel bir öğrenci yurdu projesi ile kaliteli yaşam ve sorunsuz bir eğitim hayatı misyonuyla öğrencilerimizin hizmetine sunmuş bulunuyoruz. Kılıçoğlu Yüksek Öğrenim Kız – Erkek Öğrenci Yurdu 250 kişilik konaklama kapasitesi, kız ve erkek öğrenciler ayrı bloklarda olamak üzere 2012 yılı itibarı ile faaliyete geçmiştir.

Öğrencilerimizin eğitim hayatlarını sorunsuz bir şekilde konforlu ve güvenli bir ortamda geçirmeleri esas amacımızdır. İzmir özelinde büyük bir ihtiyaç olan uluslararası standartlarda yurt ihtiyacını karşılamak için 2012 yılı itibarı ile faailyete geçen Kılıçoğlu Yüksek Öğrenim Kız – Erkek Öğrenci Yurdunda öğrencilerimizn tüm ihtiyacları eksiksiz olarak özenle hazırlandı. Profesyonel temizlik ve güvenlik personelimiz, konusunda uzman yönetim kadromuzla velilerimizin öğrencilerini güvenle emanet edebilecekleri bir yurt hazırladık.

Öğrencilerimizin sorunsuz bir eğitim hayatı geçirmeleri için çalışanlarımız ve yönetim kadromuz öğrencilerimizin eğitim hayatları boyunca konfor ve rahatları ön planda olacak şekilde her zaman arkalarında bir destek olarak varlığını devam ettirecektir.

YURDUMUZDA ÖĞRENCİLERİMİZİN SORUNSUZ KONAKLAMALARI İÇİN TÜM İMKANLARI EN KUSURSUZ ŞEKİLDE SUNMAYI AMAÇLADIK.

    YURDUMUZUN İMKANLARI DAHİLİNDE;

        BİNAMIZ…

Yurt binamız deprem ve yangın yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmış, Milli Eğitim Yönetmeliği’ne uygun , yurt ruhsatlıdır. Mekanik ve Statik yapıları gözönünde bulundurularak     oda   ve yurt binası genelinde  yangın önleme sistemleri tam olarak uygulanmış olup deprem sensörümüz bulunmaktadır.

        YANGIN ÖNLEME SİSTEMİMİZ…

Binamızda; elektronik yangın algılama ve alarm sistemleri , duman ,ısı ve splinker yağmurlama dedektörleri, yangın hidrant ve hortum dolapları, yangın söndürücüler , yangın çıkış yönlendirmeleri , yangın merdivenleri ve gaz dedektörleri bulunmaktadır.

           ODALARIMIZ…

Binamız genelinde odalarımız 1,2,4,6 kişilik oda tiplerinden oluşmaktadır . 1 ve 2 kişilik odalarımızın yatak tipleri bazalı, 4 ve 6 kişilik odalarımda ise ranzalıdır. Odalarda     öğrencilerimize alez, çarşaf, pike , yastık , yorgan hizmeti sağlanmaktadır. Öğrenci lerimizin konforlu yaşamaları için oda içerisinde lcd televizyon , mini buzdolabı, kişiye ait çalışma masası ve sandalye, telefon, kilitli elbise dolapları ve okuma lambaları bulunmaktadır. Hijyen gözönünde alınarak banyo ve tuvaletler odaların içinde bulunup oda sahiplerine   aittir. 24 saat sıcak su hizmeti verilmektedir.

          ORTAK ALANLARIMIZ…

Bina içerisinde öğrenci lerimizin ders çalışma ve dinlenebilmeleri için etüd odası, kafeterya, fitness salonu, yemekhane, kendi yemeklerini yapabilecekleri öğrenci mutfağı   bulunmaktadı.

          BAHÇEMİZ…

Bahçemizde öğrencilerimiz için masalar ve banklar , sohbet edebilecekleri ve masa tenisi oynayabilecekleri alanlar bulunmaktadır.

          KAHVALTIMIZ…

Haftanın 7 günü, Öğrencilerimizin Ücretsiz olarak faydalanabilecekleri 15 çeşitlik kahvaltımız yemekhanemizde sunulmakta olup , hafta içi saatleri 07:00/10:30 haftasonu ise   07:00/12:00 saatleri arasındadır.

         GÜVENLİĞİMİZ…

Öğrenci lerimizin giriş-çıkış kontrolleri kartlı sistemle olup, ISO belgeli özel güvenlik şirketi tarafından takip edilmektedir. Tüm yurt 24 saat kamera güvenlik sistemiyle   görüntülenmekte ve geceleri idari memur ve güvenlik personeli kalmaktadır.

         SERVİS HİZMETİMİZ…

Öğrenci lerimizin ulaşımlarının rahatlığı için her saat başı ring hizmeti verilmektedir. Servis araçları bünyemize ait olup kendi şoförlerimizce kullanılmaktadır.

Not: Belirli bir güzergahımız bulunup, değişmemektedir.

        TEMİZLİĞİMİZ…

Oda temizliklerimiz haftanın 2 günü tecrübeli personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Çarşaf, nevresim değişimleri tarafımızca 15 günlük periyotlarda yapılıp, ortak alanlar, balkonlar, ve koridorlar hergün temizlenmektedir.

        İNTERNETİMİZ…

Öğrencilerimizin kendi hesaplarıyla ulaşabilecekleri ,24 saat kesintisiz , kablolu ve kablosuz erişebilecekleri internet hizmeti verilmektedir.

        İKLİMLENDİRME…

Merkezi İklimlendirme sistemi bulunan yurdumuzda ısınma doğalgaz sistemi ile sağlanmakta , soğutma ise DAIKIN VRF merkezi iklimlendirme sistemiyle sağlanmaktadır. Her odamızda klima, petek ve havlupan bulunmaktadır.

        EKSTRA HİZMETLERİMİZ…

Öğrencilerimizin İsteğine bağlı kullanabilecekleri hizmetlerimiz arasında ise  çamaşırhane, akşam yemeği ve oyun konsolları (langırt,masa hokeyi, playstation) bulunmaktadır.

ADRES
Forum Bornova AVM Karşısı 367/4 Sk. No:9 Kazım Dirik Mah. Bornova / İzmir
TELEFON
0232 400 78 78
FAKS
0232 400 81 81
Sadece özel üye firmalar bu hizmetten faydalanabilir
Sadece özel üye firmalar konum bilgisi ekleyebilir

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ