Ilgaz Kız Öğrenci Yurdu İzmir/Bornova


Sadece özel üye firmalar resim ekleyebilir
Hakkında
İletişim
Fiyat Sor
Konum
Yorumlar

Biz Kimiz?

Başarının yaşama şartlarıyla ilgili olduğunun bilinci içerisinde rahat,sıcak,huzurlu ve güvenli bir ortamı öğrencilerle paylaşmak üzere iş başındayız.Yeni konforlu binamızda öğrencilerimize kendi yuvaları kadar temiz ve huzurlu bir ortam sunmak hedefimiz.

İmkanlarımız

24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, 24 saat sıcak su, sınırsız internet, her odada tuvalet banyo, her katta çamaşır ve ütü odası, etüt odası, ısı ve ses yalıtımlı konforlu binamızla, odalarda bulunan tek kişilik baza yatak sistemiyle en rahat şekilde yaşamanız üzere dizayn edilmiş olan odalarımız; 2, 3 ve 4 kişilik olmak üzere 3 tiptir. Sabah açık büfe kahvaltımız ve usta aşçılar tarafından hazırlanan akşam yemeklerimiz hizmetini en iyi şekilde vermek üzere düzenlenmiştir.

Avantajlarımız

Yurdumuz; alışveriş merkezlerine, metroya ve otobüs duraklarına yakındır. Ayrıca Yaşar Üniversitesi ve Ege Üniversitesi’ne 10 dk. yürüme mesafesindedir.

Etkinliklerimiz

Sinema gösterim günlerimizle,doğum günü partilerimizle, kültür gezileriyle diğer yurtlardanFARKLIYIZ…

Ulaşım

Yurdumuz; metro, belediye ve otobüs duraklarına çok yakın, ayrıca şehirler arası otobüs firmalarının şubelerine yürüme mesafesindedir.

Diğer Bilgiler

Kızlarımızın şehir dışından gelen anneleri için kalabilecekleri misafirhanemiz mevcuttur. Aileler özledikleri evlatlarıyla beraber bir gece geçirebilecekler. Bizler, yurdumuzun ortamını görüp yaşamaları adına onları ağırlamaktan kıvanç duyarız.

İmkanlarımız

• Odalarımız 2, 3 ve 4 kişilik olmak üzere 3 tiptir.

• 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi

• Depreme dayanıklı bina

• 24 saat sıcak su

• Sınırsız internet

• Her odada tuvalet ve banyo

• Her katta çamaşır ve ütü odası

• Etüt odası

• Isı ve ses yalıtımlı odalar

• Sabahları açık büfe kahvaltı

 

Avantajlarımız
Yurdumuz, Ege Üniversitesi’ne ve Yaşar Üniversitesi’ne 10 dk. yürüme mesafesindedir. Bu üniversitelerde okuyan öğrencilerimiz için yurdumuz bu bakımdan çok önemli bir konumdadır. Diğer üniversitelerde okuyan öğrencilerimiz için de, metroya ve otobüs duraklarına çok yakın olduğumuzdan dolayı bu üniversitelere ulaşım kolaylığı bulunmaktadır. Ayrıca, öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını çok rahat bir şekilde karşılayabilecekleri alışveriş merkezlerine de yakınlığımızdan dolayı yine yurdumuz merkezi bir konumdadır. Yurdumuz; 42 yatak kapasitesine sahiptir. Bu odalarda herşey öğrencilerimiz için düzenlenmiştir. Sabah açık büfe kahvaltımız ve usta aşçılar tarafından hazırlanan akşam yemeklerimiz öğrencilerimizin sağlıklı bir şekilde beslenmelerini sağlamak için hazırlanmaktadır.
bornova yurtları
bornova yurtları
bornova yurtları
bornova yurtları
ADRES
Kazım Dirik Mahallesi 229. Sokak No: 22 Bornova / İzmir
TELEFON
0 232 348 60 01
Sadece özel üye firmalar bu hizmetten faydalanabilir
Sadece özel üye firmalar konum bilgisi ekleyebilir

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ