Gelincik Kız Öğrenci Yurdu İzmir/Bornova


Sadece özel üye firmalar resim ekleyebilir
Hakkında
İletişim
Fiyat Sor
Konum
Yorumlar

Bornova da kaliteli yurt ihtiyacının karşılanması için iki yönetici ve eğitimci ailenin teşebbüsüyle Gökdetay Özel Eğitim ve Yurt Hizmetleri Tur. Teks. Gıda ve San. Tic.Ltd.Şti ne bağlı olarak hizmet vermek üzere 2006 Eylül ayında kayıt almaya başlayarak yola çıkmıştır.

Yıllarca değişik okullarda ve eğitim kurumlarında yöneticilik yapmış,pedegojik formasyona sahip, öğrencilere karşı sevgi,hoşgörü ve eğitimci bakış açısını kullanan; çağdaş Atatürkçü bir yaklaşımla çalışan, sosyal ve kültürel etkinliklere önem veren bir yönetim kadrosuna sahiptir.

Özel ilgi ve çağdaş yaklaşım,rahat ve konforlu bir ortam sunma ilkesiyle gece-gündüz öğrencilerle birlikte onların her türlü sorunlarıyla birebir ilgilenen yöneticilerimiz özel ve ayrıcalıklı bir hizmet vermenin mutluluğunu taşımaktadırlar.

SABAH KAHVALTISI VE AKŞAM YEMEĞİ

Her Sabah Açık büfe kahvaltısı ve akşam yemeği kendi mutfağımızda ev yemekleri yapan aşçımız tarafından yapılmaktadır. 7 gün boyunca kahvaltı ve akşam yemeğimiz mevcuttur.

Yurdumuzda ikiside Emekli öğretmen olan Müdür ve Müdür Yardımcımız dönüşümlü olarak 24 saat kızlarımızla birlikte kalmaktadır.

Ziyaretçi odası ,çamaşır yıkama ve ütü odası, revir, personel odası,valiz odaları,mutfak, bahçe dinlenme alanı ve yemekhane bulunmaktadır. Yedek su deposu ve jeneratörümüzle 24 saat sıcak bir ortam sağlayan merkezi ısıtma sistemi mevcuttur. 24saat güvenlik kameramız kayıt yapmaktadır.  Yangın çıkış koridorlarımız ve merdivenlerimiz her türlü denetimden geçmiştir.

Deneyimli ve güler yüzlü personelimizle hizmet vermekteyiz.

 

ULAŞIM

EGE ÜNİVERSİTESİ ‘ ine sekiz yüz metre mesafede, Bornova’nın merkezinde,Bornova stadının arkasında, Bornova’nın her noktasına yürüyerek gidilebilecek nezih ve sakin bir semttedir. Küçük park, Büyük park ve Özkanlar pazar yerine yürüme mesafesindedir. Aşık Veysel Rekreasyon yürüyüş ve spor parkına çapraz konumdadır.

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ ‘ ne yurdumuzun önünden geçen minibüs ve otobüslerle on dakika da rahatlıkla gidilebilmektedir. Bornova metro durağından binilerek  Bölge metro Yaşar Üniversitesi durağına rahatlıkla ulaşılabilir.
İzmir şehirler arası otogarında inildiğinde servis araçları ile yurdun elli metre yakınındaki Bornova otobüs terminaline  rahatça ulaşılmaktadır. Terminale 50 metre mesafededir.
İzmir’in her tarafına belediye otobüsleri ve minibüslerin geçtiği ana caddeye elli metre mesafededir.

İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ‘ne ulaşım otobüs veya metro ile sağlanmaktadır.

İZMİR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ‘ne ulaşım otobüs veya metro ile sağlanmaktadır.

ADRES
Kazım Dirik Mh. 200 Sk. No:2/3 (Bornova Stadı Arkası Migros Giriş Karşısı) İzmir/Bornova
TELEFON
0 232 373 85 30 - 0 532 265 14 73 - 0 507 145 25 50
FAKS
0 232 373 85 31
Sadece özel üye firmalar bu hizmetten faydalanabilir
Sadece özel üye firmalar konum bilgisi ekleyebilir

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZINFİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ