Eylül Kız Öğrenci Yurdu İzmir/Buca


Sadece özel üye firmalar resim ekleyebilir
Hakkında
İletişim
Fiyat Sor
Konum
Yorumlar

Hizmetlerimiz

Sağlık Hizmetleri:

Yurdumuz sağlık ocağına ve devlet hastanesine çok yakın bir konumdadır, olası bir acil durumda kısa sürede müdahale edilebilmektedir. Ayrıca yurt çalışanlarımız günün her saatinde olabilecek herhangi bir rahatsızlık durumunda yardımcı (Hastane refakati,yurt içerisindeki refakat, vb.) olurlar.

Sosyal Hizmetler:

Yıl içerisinde belli günlerde öğrencilerimizin neşe ve motivasyonlarını artırma amaçlı yurt olarak düzenlediğimiz organizasyonlar.(Pikniğe gitme,sinemaya gitme,mezun olacak öğrencilerimiz ile birlikte yemeğe gitme…)

Yemek ve Temizlik Hizmetleri:

-Gün içerisinde üç kez banyo ve lavabo temizliği yapılır.

-Odalar her gün temizlenir.

-06.30-10.00 arası hafta içi kahvaltı saatlerimizdir.

-06.30-11.00 arası hafta sonu kahvaltı saatlerimizdir.

-16.00-19.00 arası akşam yemeği saatimiz olup, bu saatler arasında yemekler sıcak tutulmaktadır.

Güvenlik Hizmetleri:

Geceleri yurt içerisinde gece müdürümüz ve gece görevlisi olmak üzere iki arkadaşımız görev yapmaktadır. Binalarımız 7/24 kamera sistemi ile izlenmektedir. Mevcut olan alarm sistemimiz acil bir durum söz konusu olduğunda yurdumuza üç dakika uzaklıkta bulunan emniyet amirliğine bilgi vermektedir.

Şube 1:

Binamız doğal afetlere (deprem, yangın, vb.) karşı dayanıklı, ısı ve ses yalıtımı konusunda izole edilmiş olarak yapılmıştır. Her odada yangın, gaz kaçağı vb. durumlara karşı alarm sistemi kurulmuş olup itfaiye daire başkanlığından 2010 yılı kanun ve yasalarına uygunluğu açısından onay belgesi alınmıştır. Binamız katı yakıtlı kalorifer sistemi ile ısıtılmakta olup, 7/24 sıcak su sağlanabilmektedir.

Yurdumuzda revir, dinlenme odası, TV odası, etüt salonu ve her katta bulunan oturma salonlarımız bulunmaktadır.Ayrıca her dairede çit banyo ve wc bulunmaktadır. 

Şube 2:

Binamız doğal afetlere (deprem, yangın, vb.) karşı dayanıklı, ısı ve ses yalıtımı konusunda izole edilmiş olarak yapılmıştır. Her odada yangın, gaz kaçağı, vb. durumlara karşı alarm sistemi kurulmuş olup itfaiye daire başkanlığından 2010 yılı kanun ve yasalarına uygunluğu açısından onay belgesi alınmıştır. Binamız doğal gaz sistemi ile ısıtılmakta olup, 7/24 sıcak su sağlanabilmektedir. Doğal gaz konusunda eğitim belgesi almış iki çalışanımız bulunmaktadır.(Doğal gaz kullanan binalarda olması gereken deprem sensörü binamızda mevcut olup, beklenmedik aksi bir durumda gazı bina girişinden kesebilecek sistemimiz de bulunmaktadır.)

Eylül Kız Öğrenci Yurdu 2 nolu şubemiz Ağustos 15 ten itibaren hizmete giricektir.

Yurdumuzda revir, TV odası, dinlenme odası ve etüt salonu bulunmaktadır.

Her iki şubemizde de geniş ve aydınlık odalarımız, modern ve rahat eşyalar ile donatılmış olup, öğrencilerimize evlerindeki rahatı aratmayacağız.

Odalarımız

            Şube 1:

            İki ve beş kişilik olmak üzere iki farklı oda tipimiz bulunmaktadır. Odalarımızın tamamında her öğrenciye ait çalışma masası ve elbise dolabı, ayrıca iki öğrenciye bir adet denk gelecek şekilde kitaplıklarımız bulunmaktadır.

            Şube 2 :

            İki, üç ve beş kişilik olmak üzere üç farklı oda tipimiz bulunmaktadır. Odalarımızın tamamında her öğrenciye ait çalışma masası elbise dolabı ve kitaplık bulunmaktadır.

izmir öğrenci yurtları

izmir öğrenci yurtları

izmir öğrenci yurtları

izmir öğrenci yurtları

izmir öğrenci yurtları

ADRES
Adatepe mahallesi 6 sokak no:14 buca/izmir
TELEFON
0232 420 93 53
Sadece özel üye firmalar bu hizmetten faydalanabilir
Sadece özel üye firmalar konum bilgisi ekleyebilir

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZINFİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ