Ekrem Esen Erkek Öğrenci Yurdu İzmir/Bornova


Sadece özel üye firmalar resim ekleyebilir
Hakkında
İletişim
Fiyat Sor
Konum
Yorumlar

HAKKIMIZDA

Türkiye’de Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdun’da Artık Yeni Bir Sayfa Açıyoruz…

5 Yıldızlı otel standartların’da inşa edilip tamamlanan ve size 5 Yıldızlı otel konforunda aile sıcaklığında güvenli bir ortam sunmayı ilke eden ÖZEL EKREM ESEN YÜKSEK ÖĞRENİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU Ege bölgesinin en büyük ve en modern ERKEK öğrenci yurdudur.

Erkek Öğrencilerimizin Izmir’de kendi evinde yaşadığı rahatlık ve konforu sağlayarak öğrencilerimizin başarılı olması için her türlü imkanı sunan, yaşadığımız yüzyıla yakışır elit bir erkek öğrenci yurdudur.

Öğrenci Yurdumuz Yalnızca İnşaatının Her Safhasında Yurt Olarak Hazırlanmış ve Öğrencilerimizin Başarıya Odaklanmalarını Sağlamak İçin Hiç Bir Konfor ve Akademik Çalışmalardan Kaçınılmamış Yurtlarından Biridir.

Erkek öğrenci Yurdumuzu 2014-2015 sezonunu itibariyle açmış bulunmaktayız..

 Lütfen Yurdumuz Görmeden karar vermeyiniz… 

MİSYONUMUZ

BORAL ÖZEL EĞİTİM YAY. DAĞ. HİZ. A.Ş 1994 yılından beri izmirde bir özel eğitim kurumu olarak faliyet gösteren şirketimiz sadece eğitim alanında hizmet vermektedir. Bu nedenle eğitimli ve deneyimli idari kadromuzla siz değerli öğrencilerimize beklentilerin ötesinde sınırsız ve kaliteli hizmet sağlamak ve yurtlarımızda sizlere bir ev ortamı sıcaklığını yaşatmak asıl hedefimizdir. 

VİZYONUMUZ

İzmir’e gelen ve yurdumuzu tercih eden öğrencilerimizin konaklama ihtiyaçlarının sınırsız ve devamlılık arz ederek karşılanması, öğrenci yurdu işletmeciliği sektörü içerisinde siz öğrenci ve velilerimizin taktir ve referansları doğrultusunda hep tercih edilen öncü bir işletme olmak. 

ADRES
Mevlana mah. 1730/2 sokak No :11 Bornova / İZMİR
TELEFON
0 (232) 343 35 00
FAKS
0 (232) 343 14 00
Sadece özel üye firmalar bu hizmetten faydalanabilir
Sadece özel üye firmalar konum bilgisi ekleyebilir

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZINFİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ