Eda Kız Öğrenci Yurdu İzmir/Balçova


Sadece özel üye firmalar resim ekleyebilir
Hakkında
İletişim
Fiyat Sor
Konum
Yorumlar

Eda Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu 1999-2000 öğrenim yılında kurulmuş 15 yıllık tecrübeli ve başarılı bir müessesedir.

Öğrencilerin huzur ve başarısını ilke alan yurdumuz,tecrübeli yönetim personeli ile güvenilir bir yaşam alanı sağlamaktadır.

Veli ve öğrenci ile entegre çalışan Eda Kız Öğrenci Yurdu,çağdaş eğitim & öğretimin öncü vizyonuna sahiptir.

Geleceğimiz olan kızlarımızın taleplerine duyarlı,hoşgörülü ve destekleyici kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

Tecrübe ve prensiplerimize dayanarak yurdumuzda huzur ve başarının artması için 4 ve 5 kişililk (ranzasız) odalarda da 2 öğrenci barındırılıp,verilen kapasite doldurulmamaktadır.Bu sebeple en kalabalık odamız 2 kişilik olup, Tek Kişilik,Standart İki Kişilik,Geniş Odalarda İki Kişilik olmak üzere 3 tip odamız mevcuttur.

 Eda Kız Yurdu olarak kızlarını bize emanet eden velilerin gözlerinin arkada kalmaması için yoğun çaba harcıyoruz. 4 cephesi güvenli binamızın çevresini ve bina içindeki toplu kullanıma açık Mutfak / Yemekhane / Kafeterya / Giriş ve Bekleme Salonu bölümlerini 24 saat güvenlik kameralarıyla izliyor, kayıt altına alıyoruz. Binamızın bulunduğu mahalle, İzmir’ in seçkin kesiminin ikamet ettiği sakin, nezih, huzurlu ve güvenli bir mahalledir. Artık gözünüz arkada kalmayacak.

 Kız öğrencilerimizin diledikleri yiyecekleri muhafaza edebilecekleri buzdolaplarının bulunduğu,fırın ve ocaklar ile desteklenmiş mutfağımızda gönül rahatlığı ile yemek yapabilme imkanı sağlamaktayız.Şahsi mutfak eşyalarının saklanabileceği dolaplarımız mutfağımız ile aynı alanda düzenlenmiştir.Yemek masaları,konforlu oturma grupları,hamak vb. öğeler ile donatılmış kafeterya alanımızda kızlarımız televizyon seyredebilmekte,sosyalleşebilmektedir.

 Öğrencilerimizin odaları dışında da rahatlıkla ders çalışabilmeleri için hazırlanmış etüt odalarımız bulunmaktadır.

 Yurdumuzda kızlarımızın temiz, hijyenik ve güler yüzlü bir ortamda konaklaması için personelimiz aralıksız bir şekilde çalışmaktadır.Haftanın 6 günü tüm ortak kullanım alanları,haftanın 3 günü ise öğrencilerimizin odaları profesyonel temizlik görevlimiz tarafından itina ile temizlenmektedir.Çamaşır yıkama ve ütü hizmetlerimizden faydalanmak isteyen öğrencilerimizin görevli tarafından denetlenen listeye adını yazdırmaları yeterlidir.

 Çağımızda öğrencilerin kişisel gelişimi açısından vazgeçilemez bir unsur olan internet, “Eda Kız Yurdu”nda gerek öğrencilerin kendi laptoplarına, gerekse bilgisayar odamızdaki bilgisayarlara sağlanan geniş bant yüksek hızlı sınırsız ADSL Wireless vasıtasıyla güvenli ve sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır. Yurdumuzda sağladığımız bu hizmet sayesinde öğrencilerimizin eğitimine katkıda bulunmakla birlikte öğrencileriimiz, siz değerli velilerimizle de webcam üzerinden görüntülü görüşme yapabilmekte, çocuklarınızla hasret giderebilmektesiniz.

balçova özel kız yurtları

balçova özel kız yurtları

balçova özel kız yurtları

balçova özel kız yurtları

balçova özel kız yurtları

ADRES
Meltem Sokak No: 16 Ilıca BALÇOVA / İZMİR
TELEFON
0 (232) 279 18 61
FAKS
0 (232) 279 07 17
Sadece özel üye firmalar bu hizmetten faydalanabilir
Sadece özel üye firmalar konum bilgisi ekleyebilir

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ