Dramalı Erkek Ögrenci Yurdu İzmir/Buca


Sadece özel üye firmalar resim ekleyebilir
Hakkında
İletişim
Fiyat Sor
Konum
Yorumlar

Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu

1977 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak Buca’da açılmış ilk öğrenci yurdu olmanın verdiği tecrübe, profesyonel işletme anlayışı, yenilikçi ve Atatürk’çü ruhuyla, öğrencilerine ailelerinin yanında hissettiği güven, huzur, şefkat ve mutluluğu yaşatarak başarılarına katkıda bulunmak isteyen bir müessesedir.

Hizmetler

Evimiz bahçe ile çevrili, 2 katlı rahat, huzurlu ve 24 öğrenciyi ağırlayacak alt yapıya sahip bağımsız tarihi bir taş binadır.
Merkezi system ile 24 saat sıcak su ve isınma, profesyonel güvenlik tarafından control, hertürlü teknik sorunlara anında müdehale edecek yetkili personel ile ACİL EYLEM planını uygulaması evimizin önem verdiği öncelikleridir.
Binamızın bünyesinde çalışma odası, kahvaltı salonu ve TV seyerteme alanı ile her öğrencinin rahatca kullana bileceği kablosuz internet ve kartlı telefon sistemi ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır.

Avantajlarımız

Buca’nın incisi olan taş evlerde 1977 yılından bu yana Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Valilikçe onaylanmış ve denetimli olarak hizmet veren kuruluşumuz; Milli Eğitim Bakanlığı’ndan 1.sınıf onayı bulunan sunduğu kaliteli hizmet ve güvenli imkanlarıyla aile ortamı sıcaklığıyla sevgili veli ve öğrencilerimize hizmet vermektedir.

Diğer önemli ayrıcalığımız üniversitelerimize yürüme mesafesi kadar yakın oluşumuzdur.

ADRES
Barış Manço Kültür Sokağı 113 Sokak No: 26 35160 Buca İzmir
TELEFON
0 232-420 32 02
Sadece özel üye firmalar bu hizmetten faydalanabilir
Sadece özel üye firmalar konum bilgisi ekleyebilir
  1. önemli değil önemli değil dedi ki:

    öncelikle şunu söyleyim yeri çok iyi fakat sahipleri için aynı şeyi söyleyemeyebilirim para göz insanlar aynı zamanda yalancı ve müşteri kapmak için ellerinden gelen dalavereyi yapıyorlar öğrenciler arası fiyat farkı koyuyorlar yani ayrımcılık yapıyorlar gelmeden önce iyi bir tartın değerlendirin öyle gelin derim

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZINFİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ