Cansın Erkek Öğrenci Yurdu İzmir/Buca


Sadece özel üye firmalar resim ekleyebilir
Hakkında
İletişim
Fiyat Sor
Konum
Yorumlar

Özel Cansın Kız & Erkek Öğrenci Yurdu konum olarak, Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü’ne 200 metre yakınında olup 5 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca yurdumuz Dokuz Eylül Üniversitesi Dokuz Çeşmeler Kampüsü ve Dükuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Kampüsüne vasıta ile 5 dakikalık mesafededir.

2006 yılından beri Buca’da hizmet veren Özel Cansın Kız & Erkek Öğrenci Yurdu, kız-erkek karma olup, 2013 yılında Milli Eğitim Bakanlığı özel yurtlar yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş, öğrenci memnuniyeti odaklı, yepyeni binasına taşınmıştır.

Yeni yapı olan binamızda öğrencilerimiz güvenliği ve huzuru için; güvenlik görevlisi ve güvenlik kamerası düzeneğinin yanısıra, bina içi yangın sistemi ve deprem yönetmeliğine uygun yeni inşa edilmiş dairelerimizde, öğrencilerimizin güvenliği üst düzeyde sağlanmaktadır.

Yurdumuz, kurumsal anlamda hijyene önem verdiğimiz için, 1 ila 6 kişilik odalarımız hergün kat görevlilerimiz tarafından rutin olarak temizlenmektedir.

Geçmişten günümüze Cansın Öğrenci Yurdu olarak aile havası ortamında hizmet verdik ve sürekli olarak güncel teknolojiler ile iyileştirmelerde bulunduk. Bundandır ki öğrenciler yönünden bugüne kadar hiç bir sorun yaşanmayan bir yurt olmayı başardık.

Baba evi gibi sıcak bir yuva ve izmir’deki eviniz.

HİZMETLERİMİZ

Güvenlik

Yeni yapı olan binamızda öğrencilerimiz güvenliği ve huzuru için; güvenlik görevlisi ve güvenlik kamerası düzeneğinin yanısıra, bina içi yangın sistemi ve deprem yönetmeliğine uygun yeni inşa edilmiş dairelerimizde, öğrencilerimizin güvenliği üst düzeyde sağlanmaktadır

Çalışma Odası

Yurdumuzda, öğreniclerimizin gerekli araştırma çalışmalarını yapabileceği, 7/24 hizmet veren çalışma odası mevcuttur.

Çamaşırhane

Öğrencilerimize personelimiz tarafından çamaşır yıkama imkanı sunulmakla birlikte; çamaşır odamızda bulunan çamaşır ve kurutma makinamız öğrencilerimizin kullanımına açıktır.

Oda Temizliği

Yurdumuzdaki öğrenci odaları ve ortak alanların temizliği, sağlık ve hijyen kurallarına uygun olarak yapılmaktadır.

Odalarda her gün günlük temizlik yapılmakta, çöpler atılmakta, ayrıca ayda bir detaylı oda temizliği yapılmaktadır.

 İnternet

Binamızın her katında kesinlikle kesintisiz kablosuz internet erişimi bulunmakta ve öğrencilerimize ücretsiz olarak internet hizmeti verilmektedir.

Isınma

Yurtlarımızın tüm iç mekanları, merkezi kalorifer sistemi ile ısıtılmaktadır.

Kaloriferlerin yanma saatlerigün içinde belli periyodlar olarak belirlenmiş olup her gün yurt ortak alanlarının sıcaklığı ölçülerek, ısı kontrol altında tutulmaktadır.

Ayrıca özellikle öğrencilerimizin sınav dönemlerinde, geç saate kadar çalışacakları dikkate alınarak kaloriferler yanık tutulmaktadır.

Sıcak Su

Yurdumuzda 7/24 kesintisiz sıcak su bulunmaktadır. Öğrencilerimiz bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanmaktadır.

Sabah Kalvaltısı ve Akşam Yemeği

Kurumumuz tarafından, öğrencilerimize sağlıklı, lezzetli, hijyenik şartlara uygun sabah kahvaltısı ve akşam yemeği fiyata dahil olarak sunulmaktadır.

  • izmir buca erkek ögrenci yurtları
  • izmir buca erkek ögrenci yurtları
  • izmir buca erkek ögrenci yurtları
  • izmir buca erkek ögrenci yurtları
ADRES
Atatürk Mahallesi 202/44 Sokak A-1 Blok / B Blok Buca, İzmir
TELEFON
0 (530) 465-3046
Sadece özel üye firmalar bu hizmetten faydalanabilir
Sadece özel üye firmalar konum bilgisi ekleyebilir

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ