Anatolia Erkek-Kız Öğrenci Yurdu İzmir/Buca


Sadece özel üye firmalar resim ekleyebilir
Hakkında
İletişim
Fiyat Sor
Konum
Yorumlar

Hakkımızda

Anatolia Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları, Güler Yapı İnşaat Taahhüt Turizm Peyzaj Özel Eğitim Hizmetleri Ltd.Şti.’nin bir kuruluşudur. Şirketimizin 25 yıllık ticari geçmişinde onlarca okul, hastane, hükümet binası vb. resmi kurumların inşaatları yanı sıra, birçok site ve dinlenme tesisleri bulunmaktadır.

Yurt işletmeciliği alanında ise 2003 yılında tarihi bir köşkte hizmet vermeye başlamış, 2007 – 2008 eğitim yılından itibaren şube sayısı ve kapasitesini genişletmiştir. Bugün toplam üç kurumda iki yüzü aşkın kapasitesi ile kız ve erkek öğrencilere hizmet vermektedir. Şirketimiz ortaklarından olan Şebnem Güler yurtlarımızın kurucusu olup aynı zamanda Genel Müdürlüğünü yapmaktadır.

Hacettepe Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Kurucu  müdürümüz, mesleki kariyerine muhasebe ve finansman dalında başlamış ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirliğe kadar yükselmiştir. Yurt işletmeciliği fikri ise kendi öğrencilik yıllarında aileden uzakta okumanın zorluklarını tecrübe etmiş olmasına dayanmaktadır.

Bu bağlamda yurt yönetim anlayışımız, öğrencilerin aile ortamı duygusunu bulabildikleri temiz güvenli karşılıklı anlayışa dayalı hizmet vermek olmuştur.

Ulu Önderimiz ATATÜRK’ ün ülke geleceğini emanet ettiği gençlerimize, geleceklerine yön vermede en önemli dönem olan üniversite yaşamlarında, Atatürkçü, laik ve çağdaş anlayışımızla örnek olmak öncelikli amacımızdır.

Odalarımız

Odalarımız 1,2,3,4 ve 5 kişilik olarak düzenlenmiştir. Her odada öğrencilerin ihtiyacını karşılayacak ölçüde dolap, çalışma masası, sandalye ve mini buzdolabı bulunmaktadır.

Oda yerleşimine göre yataklarımız ranza ya da tek yatak olarak düzenlenmiştir.

Odalarımızın hepsi aydınlık, ferah öğrencinin temel ihtiyaçlarını karşılamalarına ve huzurlu bir ortamda dinlenmelerine yönelik dizayn edilmiştir.

Kurumumuz Dokuz Eylül Dokuz çeşmeler(Hukuk Fakültesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Yabancı Diller Yüksek Okulu) ve tüm öğrencilerin ilk yıllarını okuyacağı yer Kampus girişine 50 metre Eğitim fakültesine 800 metre olan yakınlığıyla kampus alanlarına en yakın yurt olma özelliğini taşımaktadır. Tınaztepe Kampüsüne giden ücretsiz öğrenci ringleri ise 30 metre uzağımızdan geçmektedir.

ADRES
Anatolia Kız & Erkek Öğrenci YurtlarıŞube 1: Adatepe Mahallesi 8/4 Sokak No:14 Buca – İZMİR
TELEFON
0232 420 00 26
FAKS
0232 440 67 07
Sadece özel üye firmalar bu hizmetten faydalanabilir
Sadece özel üye firmalar konum bilgisi ekleyebilir

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ